The information below is required for social login
Sign In
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Shop
Terreno Balloon 30 ‐ Clay
- Article number
- F8830
- Shop smarter: pot and plant in one stop
- Save 15% when bought with a plant
- Durable materials for long-term use
In stock
(4psc)
Within 10 working days
Why choose Green4Ever artificial plants?
- Wide selection of artificial plants and trees
- Only high-quality, lifelike products
- Items shown are available for immediate order
- Money-back guarantee
More Information
| Article number | F8830 |
|---|---|
| Pot's colour | Black |
| Pot form | Oval |
| Height (cm) | 30 cm |
| Diameter (cm) | Ø 30 cm |
| Height | 30-59 cm |
| Diameter | Ø 30-59 cm |
| Including liner | No |
| UV-protection | No |
FAQ
Customer Questions
No Questions

