The information below is required for social login
Sign In
Registered Customers
Create New Account
Forgot Password

Shop
Plain - Couple Anthracite (⌀46 ↕43)
- Article number
- 6ZWKCX464
- Provides a unique look, each pot is handmade
In stock
(14psc)
Within 10 working days
- %Buy 2 for €175.75 each and save 5%
Why choose Green4Ever artificial plants?
- Wide selection of artificial plants and trees
- Only high-quality, lifelike products
- Items shown are available for immediate order
- Money-back guarantee
More Information
| Article number | 6ZWKCX464 |
|---|---|
| Qty per pallet | 20 |
| Weight | 33.000000 |
| Series | Plain |
| Structure | Roughed |
| Recycled material | no |
| Handmade | yes |
| Diameter (cm) | 46 cm |
| Height | 40-50cm |
| Diameter | Ø 40-50cm |
| Pot opening | 38 cm |
| Including wheels | no |
| With drainage hole | no |
| With lighting | no |
| Raised base | no |
| Scratch and break resistant | no |
| Location | Indoor |
| Frost resistant | no |
| Waterproof | No |
FAQ
Customer Questions
No Questions

