The information below is required for social login
Giriş yap
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
Yapay Turnagagası (40 cm)
- SKU
- G4E_00660
- Pestisitsiz: çevreye daha az etki eder
- Az atıklı yaşam biçimini destekler
- Dekoratif bir kapa yerleştirmek için iç kap içerir
- %2 ürününü €15,20 fiyatından alın ve 5% tasarruf edin
% Saksı ekleyin ve -15% kazanın!
Siparişinize dekoratif bir saksı ekleyin ve %15 indirim kazanınNeden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | G4E_00660 |
|---|---|
| Ağırlık | 1.000000 |
| Türler | Sardunya |
| Latince adı | Pelargonium |
| Ayakta/Asılı | Ayakta |
| Renk | Pembe |
| Yükseklik | 0-49 cm |
| Yükseklik | 40 cm |
| Çap | Ø 0-29cm |
| Çap | Ø 20-30cm |
| Saksının boyutu | ø10x8 cm |
| Dahil edilen saksı türü | İç (dekoratif olmayan) saksı |
| Kökleri | - |
| UV koruma | Hayır |
| Yangın geciktirici | Hayır |
| TllSt | 0 |
FAQ (3)
Avrupa’nın çoğu ülkesine teslimat yapıyoruz. Lütfen unutmayın: Malta, Birleşik Krallık, İsviçre, Kıbrıs ve Norveç’e şu anda yalnızca müşteri tüm gönderim maliyetlerini karşılamayı kabul ederse sipariş kabul edebiliyoruz. Bu ülkelerden herhangi birinden...
Green4Ever’ın yapay çiçekleri, mümkün olan en gerçekçi görünüm ve hissiyatı sağlamak için detaylara özen gösterilerek üretilir. Doğal taç yaprağı şekilleri ile canlı renk ve dokular, bakım gerektirmeyen ve tüm yıl güzel görünen dekoratif bir çözüm sunar...
Yapay çiçekler, polen üretmedikleri ve güçlü kokular yaymadıkları için alerjisi olan kişiler için mükemmel bir tercihtir. Evler, ofisler, oteller ve kamusal alanlar için uygundur.

