The information below is required for social login
Giriş yap
Kayıtlı Müşteriler
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
Terra Cotta - Flowerpot (⌀21 ↕17)
- SKU
- 6TDB21180
- Dış mekânda yıl boyunca kullanılabilir
Stokta
(10adet)
10 iş günü içinde
- %2 ürününü €4,19 fiyatından alın ve 5% tasarruf edin
Neden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | 6TDB21180 |
|---|---|
| Palet başına adet | 504 |
| Ağırlık | 1.780000 |
| Series | Terra Cotta |
| Yapı | Smooth |
| Geri dönüştürülmüş malzeme | no |
| El yapımı | no |
| Çap | 21 cm |
| Yükseklik | 10-20cm |
| Çap | 20-30 cm |
| Saksı açılışı | 19 cm |
| İçeren tekerlekler | no |
| Drenaj deliği ile | yes |
| Aydınlatma ile | no |
| Yükseltilmiş taban | no |
| Çizilme ve kırılmaya karşı dayanıklı | no |
| Konum | Indoor, Outdoor |
| Donma karşı dayanıklı | no |
| Su geçirmez | Hayir |
FAQ
Müşteri Soruları
Sorun yok

