The information below is required for social login
Giriş yap
Kayıtlı Müşteriler
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
Promo - Mat ( ↔30 ↖30 ↕56)
- SKU
- 6PRM02880
- Atığı azaltır, %100 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir
- Dona dayanıklı, sezon dışı zahmetsiz kullanım
Stokta yok
- %2 ürününü €152,95 fiyatından alın ve 5% tasarruf edin
Neden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | 6PRM02880 |
|---|---|
| Palet başına adet | 48 |
| Ağırlık | 4.200000 |
| Series | Promo |
| Yapı | Smooth |
| Geri dönüştürülmüş malzeme | yes |
| El yapımı | no |
| Yükseklik | 50-60cm |
| Çap | 20-30 cm |
| Saksı açılışı | 28 cm |
| İçeren tekerlekler | no |
| Drenaj deliği ile | no |
| Aydınlatma ile | no |
| Yükseltilmiş taban | no |
| Çizilme ve kırılmaya karşı dayanıklı | no |
| Konum | Indoor |
| Donma karşı dayanıklı | yes |
| Su geçirmez | Evet |
FAQ
Müşteri Soruları
Sorun yok

