The information below is required for social login
Giriş yap
Kayıtlı Müşteriler
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
Norell - Pot Tall Black (⌀27 ↕50)
- SKU
- 6PTR70615
- Benzersiz görünüm, her saksı el yapımı
Stokta
(2adet)
10 iş günü içinde
- %2 ürününü €66,50 fiyatından alın ve 5% tasarruf edin
Neden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | 6PTR70615 |
|---|---|
| Palet başına adet | 48 |
| Ağırlık | 13.000000 |
| Series | Norell |
| Yapı | Ribbed |
| Geri dönüştürülmüş malzeme | no |
| El yapımı | yes |
| Çap | 27 cm |
| Yükseklik | 40-50cm |
| Çap | 20-30 cm |
| Saksı açılışı | 24 cm |
| İçeren tekerlekler | no |
| Drenaj deliği ile | no |
| Aydınlatma ile | no |
| Yükseltilmiş taban | no |
| Çizilme ve kırılmaya karşı dayanıklı | no |
| Konum | Indoor |
| Donma karşı dayanıklı | no |
| Su geçirmez | Hayir |
| Documentation 1 | View catalogue |
| Documentation 2 | View catalogue |
FAQ
Müşteri Soruları
Sorun yok

