The information below is required for social login
Giriş yap
Kayıtlı Müşteriler
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
Natural - Patt S Grey (⌀42 ↕35)
- SKU
- 6FSTGP002
- Benzersiz görünüm, her saksı el yapımı
- Dona dayanıklı, sezon dışı zahmetsiz kullanım
- Dış mekânda yıl boyunca kullanılabilir
Stokta
(27adet)
10 iş günü içinde
- %2 ürününü €152,95 fiyatından alın ve 5% tasarruf edin
Neden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | 6FSTGP002 |
|---|---|
| Palet başına adet | 30 |
| Ağırlık | 10.600000 |
| Series | Natural |
| Yapı | Smooth |
| Geri dönüştürülmüş malzeme | no |
| El yapımı | yes |
| Çap | 42 cm |
| Yükseklik | 30-40cm |
| Çap | 40-50cm |
| Saksı açılışı | 34 cm |
| İçeren tekerlekler | no |
| Drenaj deliği ile | no |
| Aydınlatma ile | no |
| Yükseltilmiş taban | no |
| Çizilme ve kırılmaya karşı dayanıklı | no |
| Konum | Indoor, Outdoor |
| Donma karşı dayanıklı | yes |
| Su geçirmez | Evet |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Müşteri Soruları
Sorun yok

