The information below is required for social login
Giriş yap
Kayıtlı Müşteriler
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
Lechuza Classico - Anthracite Metallic (⌀28 ↕26)
- SKU
- 6LECR2801
- Dış mekânda yıl boyunca kullanılabilir
Stokta
(100adet)
10 iş günü içinde
- %2 ürününü €51,30 fiyatından alın ve 5% tasarruf edin
Neden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | 6LECR2801 |
|---|---|
| Palet başına adet | 168 |
| Ağırlık | 1.120000 |
| Series | Lechuza Classico |
| Yapı | Smooth |
| Geri dönüştürülmüş malzeme | no |
| El yapımı | no |
| Çap | 28 cm |
| Yükseklik | 20-30cm |
| Çap | 20-30 cm |
| Saksı açılışı | 26 cm |
| İçeren tekerlekler | no |
| Drenaj deliği ile | no |
| Aydınlatma ile | no |
| Yükseltilmiş taban | no |
| Çizilme ve kırılmaya karşı dayanıklı | no |
| Konum | Indoor, Outdoor |
| Donma karşı dayanıklı | no |
| Su geçirmez | Hayir |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Müşteri Soruları
Sorun yok

