The information below is required for social login
Giriş yap
Kayıtlı Müşteriler
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
Grigio New Egg Pot White-Concrete M 45x38
- SKU
- F1360
- Daha akıllı alışveriş: saksı ve bitki tek noktada
- Birlikte alındığında yüzde 15 tasarruf edin
- Uzun süreli kullanım için dayanıklı malzemeler
Stokta
(5adet)
10 iş günü içinde
- %2 ürününü €151,05 fiyatından alın ve 5% tasarruf edin
Neden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | F1360 |
|---|---|
| Ağırlık | 3.500000 |
| Saksının rengi | Beyaz |
| Saksı formu | Oval |
| Yükseklik (cm) | 38 cm |
| Çap | Ø 40-50cm |
| Yükseklik | 30-59 cm |
| Çap | Ø 30-59 cm |
| İç saksı dahil | Hayır |
| Saksı açılışı | Ø37 |
| Litre kapasitesi | 57 |
| Su geçirmez | Evet |
FAQ (1)
Müşteri Soruları
Avrupa’nın çoğu ülkesine teslimat yapıyoruz. Lütfen unutmayın: Malta, Birleşik Krallık, İsviçre, Kıbrıs ve Norveç’e şu anda yalnızca müşteri tüm gönderim maliyetlerini karşılamayı kabul ederse sipariş kabul edebiliyoruz. Bu ülkelerden herhangi birinden...

