The information below is required for social login
Giriş yap
Kayıtlı Müşteriler
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
Capi Urban Smooth NL - Planter Rectangle Black ( ↔36 ↖36 ↕79)
- SKU
- 6CAPTB952
- Atığı azaltır, %100 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir
- Dona dayanıklı, sezon dışı zahmetsiz kullanım
- Çizilme ve kırılmalara karşı dayanıklı, görünümünü korur
- Dış mekânda yıl boyunca kullanılabilir
Stokta
(15adet)
10 iş günü içinde
- %2 ürününü €135,85 fiyatından alın ve 5% tasarruf edin
Neden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | 6CAPTB952 |
|---|---|
| Palet başına adet | 15 |
| Ağırlık | 1.410000 |
| Series | Capi Urban Smooth NL |
| Yapı | Roughed |
| Geri dönüştürülmüş malzeme | yes |
| El yapımı | no |
| Yükseklik | 70-80cm |
| Çap | 30-40 cm |
| Saksı açılışı | 34 cm |
| İçeren tekerlekler | no |
| Drenaj deliği ile | no |
| Aydınlatma ile | no |
| Yükseltilmiş taban | no |
| Çizilme ve kırılmaya karşı dayanıklı | yes |
| Konum | Indoor, Outdoor |
| Donma karşı dayanıklı | yes |
| Su geçirmez | Evet |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Müşteri Soruları
Sorun yok

