The information below is required for social login
Giriş yap
Kayıtlı Müşteriler
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
Baq Vertical Rib Cylinder Beige 23x24cm
- SKU
- 6VRCB0024
The Vertical Rib collection has a beautiful ribbed surface with a wide edge. The planters are made from Fiberclay, which has the same appearance as cement but is much lighter and therefore easily portable. The Vertical Rib collection is UV resistant, hence it can be placed indoors (with a liner) or outdoors.
This pot is bowl shaped and its fitted with a wide flat base that makes it suitable to be placed both on the ground and on raised surfaces. It also has a wide opening at the top that makes it possible to plant multiple plants. Due to its color, it easily complements most interior spaces.
- Daha akıllı alışveriş: saksı ve bitki tek noktada
- Birlikte alındığında yüzde 15 tasarruf edin
- Uzun süreli kullanım için dayanıklı malzemeler
- Benzersiz görünüm, her saksı el yapımı
- Dış mekânda yıl boyunca kullanılabilir
Stokta yok
- %2 ürününü €42,75 fiyatından alın ve 5% tasarruf edin
Neden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | 6VRCB0024 |
|---|---|
| Palet başına adet | 80 |
| Ağırlık | 4.000000 |
| Series | Baq Vertical Rib |
| Saksının rengi | Beige |
| Yapı | Ribbed |
| Saksı formu | Standart |
| Geri dönüştürülmüş malzeme | no |
| El yapımı | yes |
| Yükseklik (cm) | 24 cm |
| Çap | Ø 20-30cm |
| Yükseklik | 30-59 cm |
| Çap | Ø 0-29 cm |
| İç saksı dahil | Hayır |
| Saksı açılışı | 19 cm |
| İçeren tekerlekler | no |
| Drenaj deliği ile | yes |
| Aydınlatma ile | no |
| Yükseltilmiş taban | no |
| Çizilme ve kırılmaya karşı dayanıklı | no |
| Konum | Indoor, Outdoor |
| Donma karşı dayanıklı | no |
| Su geçirmez | Hayir |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ (1)
Müşteri Soruları
Avrupa’nın çoğu ülkesine teslimat yapıyoruz. Lütfen unutmayın: Malta, Birleşik Krallık, İsviçre, Kıbrıs ve Norveç’e şu anda yalnızca müşteri tüm gönderim maliyetlerini karşılamayı kabul ederse sipariş kabul edebiliyoruz. Bu ülkelerden herhangi birinden...

