The information below is required for social login
Giriş yap
Kayıtlı Müşteriler
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
Baq Tornado Couple Beige 46x39cm
- SKU
- 6TORCB112
- Daha akıllı alışveriş: saksı ve bitki tek noktada
- Birlikte alındığında yüzde 15 tasarruf edin
- Uzun süreli kullanım için dayanıklı malzemeler
Stokta
(59adet)
10 iş günü içinde
Neden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | 6TORCB112 |
|---|---|
| Saksının rengi | Beige |
| Saksı formu | Standart |
| Yükseklik (cm) | 39cm |
| Çap | Ø 40-50cm |
| Yükseklik | 30-59 cm |
| Çap | Ø 30-59 cm |
| İç saksı dahil | Hayır |
| UV koruma | Hayır |
FAQ (1)
Müşteri Soruları
Avrupa’nın çoğu ülkesine teslimat yapıyoruz. Lütfen unutmayın: Malta, Birleşik Krallık, İsviçre, Kıbrıs ve Norveç’e şu anda yalnızca müşteri tüm gönderim maliyetlerini karşılamayı kabul ederse sipariş kabul edebiliyoruz. Bu ülkelerden herhangi birinden...

