The information below is required for social login
Giriş yap
Kayıtlı Müşteriler
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
Baq Raindrop Emperor Beige, 53x88cm
- SKU
- 6RDPBE088
The Raindrop collection gets its name from the special texture on its surface. The planters always look like they’ve just been hit by a fresh rain shower. The pots are lightweight and made of fibreclay which is quite durable. For outdoor use, we recommend drilling a drainage hole at the bottom.
This cylindrical pot comes in a wide flat base that increases its stability and makes it suitable to accomodate all plant sizes. It is uniquely finished which adds a high level of sophistication to interior spaces. This is further increased by its color, which stands out but also easily blends in with most spaces.
- Daha akıllı alışveriş: saksı ve bitki tek noktada
- Birlikte alındığında yüzde 15 tasarruf edin
- Uzun süreli kullanım için dayanıklı malzemeler
- Benzersiz görünüm, her saksı el yapımı
- Dona dayanıklı, sezon dışı zahmetsiz kullanım
Stokta
(75adet)
10 iş günü içinde
- %2 ürününü €401,85 fiyatından alın ve 5% tasarruf edin
Neden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | 6RDPBE088 |
|---|---|
| Palet başına adet | 8 |
| Ağırlık | 3.500000 |
| Series | Baq Raindrop |
| Saksının rengi | Beige |
| Yapı | Concrete |
| Saksı formu | Silindir |
| Geri dönüştürülmüş malzeme | no |
| El yapımı | yes |
| Yükseklik (cm) | 88 cm |
| Çap | Ø 50-60cm |
| Yükseklik | 60-89 cm |
| Çap | Ø 30-59 cm |
| İç saksı dahil | Hayır |
| Saksı açılışı | 39 cm |
| İçeren tekerlekler | no |
| Drenaj deliği ile | yes |
| Aydınlatma ile | no |
| Yükseltilmiş taban | no |
| Çizilme ve kırılmaya karşı dayanıklı | no |
| Konum | Indoor, Outdoor |
| Donma karşı dayanıklı | yes |
| Su geçirmez | Hayir |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ (1)
Müşteri Soruları
Avrupa’nın çoğu ülkesine teslimat yapıyoruz. Lütfen unutmayın: Malta, Birleşik Krallık, İsviçre, Kıbrıs ve Norveç’e şu anda yalnızca müşteri tüm gönderim maliyetlerini karşılamayı kabul ederse sipariş kabul edebiliyoruz. Bu ülkelerden herhangi birinden...

