The information below is required for social login
Giriş yap
Kayıtlı Müşteriler
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
Baq Dune Darcy Beige 49x55cm
- SKU
- 6DUNBE61C
- Daha akıllı alışveriş: saksı ve bitki tek noktada
- Birlikte alındığında yüzde 15 tasarruf edin
- Uzun süreli kullanım için dayanıklı malzemeler
- Benzersiz görünüm, her saksı el yapımı
- Dış mekânda yıl boyunca kullanılabilir
Stokta
(26adet)
10 iş günü içinde
- %2 ürününü €221,35 fiyatından alın ve 5% tasarruf edin
Neden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | 6DUNBE61C |
|---|---|
| Palet başına adet | 12 |
| Ağırlık | 6.500000 |
| Series | Baq Dune |
| Saksının rengi | Beige |
| Yapı | Ribbed |
| Saksı formu | Oval |
| Geri dönüştürülmüş malzeme | no |
| El yapımı | yes |
| Yükseklik (cm) | 55 cm |
| Çap | Ø 40-50cm |
| Yükseklik | 30-59 cm |
| Çap | Ø 30-59 cm |
| İç saksı dahil | Hayır |
| Saksı açılışı | 39 cm |
| İçeren tekerlekler | no |
| Drenaj deliği ile | yes |
| Aydınlatma ile | no |
| Yükseltilmiş taban | no |
| Çizilme ve kırılmaya karşı dayanıklı | no |
| Konum | Indoor, Outdoor |
| Donma karşı dayanıklı | no |
| Su geçirmez | Hayir |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ (1)
Müşteri Soruları
Avrupa’nın çoğu ülkesine teslimat yapıyoruz. Lütfen unutmayın: Malta, Birleşik Krallık, İsviçre, Kıbrıs ve Norveç’e şu anda yalnızca müşteri tüm gönderim maliyetlerini karşılamayı kabul ederse sipariş kabul edebiliyoruz. Bu ülkelerden herhangi birinden...

