The information below is required for social login
Giriş yap
Kayıtlı Müşteriler
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
B-round - Cylinder (⌀21 ↕20)
- SKU
- 6BST1118W
- Benzersiz görünüm, her saksı el yapımı
- Dona dayanıklı, sezon dışı zahmetsiz kullanım
- Dış mekânda yıl boyunca kullanılabilir
Stokta
(100adet)
10 iş günü içinde
- %2 ürününü €49,88 fiyatından alın ve 5% tasarruf edin
Neden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | 6BST1118W |
|---|---|
| Palet başına adet | 32 |
| Ağırlık | 3.700000 |
| Series | B-round |
| Yapı | Smooth |
| Geri dönüştürülmüş malzeme | no |
| El yapımı | yes |
| Çap | 21 cm |
| Yükseklik | 10-20cm |
| Çap | 20-30 cm |
| Saksı açılışı | 16 cm |
| İçeren tekerlekler | no |
| Drenaj deliği ile | no |
| Aydınlatma ile | no |
| Yükseltilmiş taban | no |
| Çizilme ve kırılmaya karşı dayanıklı | no |
| Konum | Indoor, Outdoor |
| Donma karşı dayanıklı | yes |
| Su geçirmez | Hayir |
FAQ
Müşteri Soruları
Sorun yok

