The information below is required for social login
Giriş yap
Kayıtlı Müşteriler
Yeni Hesap Oluştur
Şifrenizi mi Unuttunuz

Mağaza
Artstone - Bola Pot Thyme (⌀17 ↕15)
- SKU
- 6ARTBOT15
- Atığı azaltır, %100 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir
- Dona dayanıklı, sezon dışı zahmetsiz kullanım
- Dış mekânda yıl boyunca kullanılabilir
Stokta
(17adet)
10 iş günü içinde
- %2 ürününü €6,38 fiyatından alın ve 5% tasarruf edin
Neden Green4ever yapay bitkileri?
- Geniş yapay bitki ve ağaç seçeneği
- Yüksek kalite ve gerçeğe yakın görünüm
- Tüm ürünler hemen siparişe hazır
- Para iade garantisi
Daha fazla bilgi
| SKU | 6ARTBOT15 |
|---|---|
| Palet başına adet | 1240 |
| Ağırlık | 0.590000 |
| Series | Artstone |
| Yapı | Smooth |
| Geri dönüştürülmüş malzeme | yes |
| El yapımı | no |
| Çap | 17 cm |
| Yükseklik | 10-20cm |
| Çap | 0-20 cm |
| Saksı açılışı | 16 cm |
| İçeren tekerlekler | no |
| Drenaj deliği ile | yes |
| Aydınlatma ile | no |
| Yükseltilmiş taban | no |
| Çizilme ve kırılmaya karşı dayanıklı | no |
| Konum | Indoor, Outdoor |
| Donma karşı dayanıklı | yes |
| Su geçirmez | Hayir |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Müşteri Soruları
Sorun yok

