The information below is required for social login
Logga in
Registrerade kunder
Skapa nytt konto
Glömt lösenord

Butik
Terreno - Balloon Clay (⌀30 ↕30)
- Artikelnummer
- 6DLIT8830
- Unikt utseende, varje kruka är handgjord
- Tål frost, använd året om
- Rep- och slagtålig, behåller sitt utseende
- Lämplig för utomhusbruk året runt
Slut i lager
- %Köp 2 för 752,40 kr styck och spara 5%
Varför välja konstgjorda växter från Green4Ever?
- Stort urval av konstgjorda växter och träd
- Endast högkvalitativa och naturtrogna produkter
- Produkter tillgängliga för omedelbar beställning
- Pengarna-tillbaka-garanti
Mer information
| Artikelnummer | 6DLIT8830 |
|---|---|
| Antal per pall | 63 |
| Vikt | 3.500000 |
| Series | Terreno |
| Struktur | Roughed |
| Återvunnet material | no |
| Handgjord | yes |
| Diameter (cm) | 30 cm |
| Höjd | 20-30cm |
| Diameter | Ø 20-30 cm |
| Kruköppning | 21.5 cm |
| Inkluderar hjul | no |
| Med dräneringshål | yes |
| Med belysning | no |
| Höjd bas | no |
| Rep- och brytbeständig | yes |
| Plats | Indoor, Outdoor |
| Frostbeständig | yes |
| Vattentät | Nej |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Kundfrågor
Inga frågor
