The information below is required for social login
Logga in
Registrerade kunder
Skapa nytt konto
Glömt lösenord

Butik
Terra Cotta Omar - Pot Terra (⌀38 ↕34)
- Artikelnummer
- 6TEROT038
- Unikt utseende, varje kruka är handgjord
I lager
(58st)
Inom 5-8 arbetsdagar
- %Köp 2 för 492,10 kr styck och spara 5%
Varför välja konstgjorda växter från Green4Ever?
- Stort urval av konstgjorda växter och träd
- Endast högkvalitativa och naturtrogna produkter
- Produkter tillgängliga för omedelbar beställning
- Pengarna-tillbaka-garanti
Mer information
| Artikelnummer | 6TEROT038 |
|---|---|
| Antal per pall | 54 |
| Vikt | 19.800000 |
| Series | Terra Cotta Omar |
| Struktur | Smooth |
| Återvunnet material | no |
| Handgjord | yes |
| Diameter (cm) | 38 cm |
| Höjd | 30-40cm |
| Diameter | Ø 30-40 cm |
| Kruköppning | 30 cm |
| Inkluderar hjul | no |
| Med dräneringshål | yes |
| Med belysning | no |
| Höjd bas | no |
| Rep- och brytbeständig | no |
| Plats | Outdoor |
| Frostbeständig | no |
| Vattentät | Nej |
| Documentation 1 | View catalogue |
| Documentation 2 | View catalogue |
FAQ
Kundfrågor
Inga frågor
