The information below is required for social login
Logga in
Registrerade kunder
Skapa nytt konto
Glömt lösenord

Butik
Sven - Pot Gold (⌀33 ↕28)
- Artikelnummer
- 6PTR65881
Slut i lager
- %Köp 2 för 431,30 kr styck och spara 5%
Varför välja konstgjorda växter från Green4Ever?
- Stort urval av konstgjorda växter och träd
- Endast högkvalitativa och naturtrogna produkter
- Produkter tillgängliga för omedelbar beställning
- Pengarna-tillbaka-garanti
Mer information
| Artikelnummer | 6PTR65881 |
|---|---|
| Antal per pall | 56 |
| Vikt | 0.580000 |
| Series | Sven |
| Struktur | Smooth |
| Återvunnet material | no |
| Handgjord | no |
| Diameter (cm) | 33 cm |
| Höjd | 20-30cm |
| Diameter | Ø 30-40 cm |
| Kruköppning | 30 cm |
| Inkluderar hjul | no |
| Med dräneringshål | no |
| Med belysning | no |
| Höjd bas | no |
| Rep- och brytbeständig | no |
| Plats | Indoor |
| Frostbeständig | no |
| Vattentät | Ja |
| Documentation 1 | View catalogue |
| Documentation 2 | View catalogue |
FAQ
Kundfrågor
Inga frågor
