The information below is required for social login
Logga in
Skapa nytt konto
Glömt lösenord

Butik
Konstgjort Olivträd (250 cm)
- Artikelnummer
- G4E_16236
Viktiga funktioner: 🌿 Höjd 250 cm 🌿 Diameter Ø>100 cm 🌿 Lämplig för inomhusbruk
- Allergivänlig: idealisk för dem som är känsliga för pollen eller dofter
- Erbjuder långvarig fräschör på ett ögonblick
- Imponerande designelement som står ut
- Pålitlig kvalitet: denna produkt har aldrig returnerats av någon
- God kvalitet: den här produkten har aldrig returnerats av någon kund
- %Köp 2 för 13 370,30 kr styck och spara 5%
% Lägg till en kruka och få -15%!
Lägg till en dekorativ kruka i din beställning och få 15% rabatt på denVarför välja konstgjorda växter från Green4Ever?
- Stort urval av konstgjorda växter och träd
- Endast högkvalitativa och naturtrogna produkter
- Produkter tillgängliga för omedelbar beställning
- Pengarna-tillbaka-garanti
Produktbeskrivning
Mer information
| Artikelnummer | G4E_16236 |
|---|---|
| Arter | Olivträd |
| Latinskt namn | Olea |
| Hängande/Stående | Stående |
| Färg | Grön |
| Höjd | 250 - 299 cm |
| Höjd | 250cm |
| Diameter | Ø >100cm |
| Diameter | Ø >100cm |
| Krukans storlek | 21x23 cm |
| Vad för kruka som är inkluderad | Innerkruka (ej dekorativ) |
| UV-skyddad | Nej |
| Brandskyddande | Nej |
FAQ (7)
Efter uppackning kan du varsamt forma och böja grenarna och bladen för att ge växten ett naturligt och fylligt utseende. Konstgjorda växter behöver inget vatten eller beskärning, men lite dammtorkning då och då gör att de fortsätter se fräscha ut. Använd...
De flesta växter från Green4Ever levereras i en enkel svart innerkruka som ger stabilitet och gör det enkelt att placera växten i en dekorativ kruka efter eget val. Det ger dig friheten att matcha krukan med din inredningsstil, färgtema eller designidé...
Vi levererar till de flesta europeiska länder. Observera att vi för närvarande inte tar emot beställningar till Malta, Storbritannien, Schweiz, Cypern och Norge, om inte kunden är villig att betala hela fraktkostnaden. Om du vill lägga en beställning...
Green4Ever erbjuder konstgjorda växter för både inomhus- och utomhusbruk, inklusive ett stort urval av UV-skyddade utomhusväxter. Våra konstgjorda utomhusväxter är utformade för att behålla sin färg och sitt utseende och levereras med ...
Ja, det finns det! Våra konstgjorda växter är designade för att se mycket naturtrogna ut, med detaljerade blad och realistiska färger som efterliknar riktiga växter. Många produkter har dessutom äkta stam. Vi lägger stor vikt på att de ska se så äkta...
Alla våra växter ser äkta ut, stora som små! Så letar du specifikt efter större konstgjorda växter som ser naturtrogna ut så har vi ett större utbud du kan välja mellan. Vi har även XL träd som är över 2m höga om du vill ha något extra stort! Hos Green4ever...
Konstgjorda växter kan enkelt köpas online i vår webshop, här på Green4ever. Vi erbjuder tusentals noggrant utvalda konstgjorda växter och säljer endast produkter av hög kvalitet med ett realistiskt utseende. Beställningsprocessen är enkel, smidig och...
