The information below is required for social login
Logga in
Registrerade kunder
Skapa nytt konto
Glömt lösenord

Butik
Marly - Pot Cream (⌀41 ↕38)
- Artikelnummer
- 6MRYC4141
- Unikt utseende, varje kruka är handgjord
- Tål frost, använd året om
- Lämplig för utomhusbruk året runt
I lager
(10st)
Inom 5-8 arbetsdagar
- %Köp 2 för 1 292,95 kr styck och spara 5%
Varför välja konstgjorda växter från Green4Ever?
- Stort urval av konstgjorda växter och träd
- Endast högkvalitativa och naturtrogna produkter
- Produkter tillgängliga för omedelbar beställning
- Pengarna-tillbaka-garanti
Mer information
| Artikelnummer | 6MRYC4141 |
|---|---|
| Antal per pall | 30 |
| Vikt | 6.700000 |
| Series | Marly |
| Struktur | Ribbed |
| Återvunnet material | no |
| Handgjord | yes |
| Diameter (cm) | 41 cm |
| Höjd | 30-40cm |
| Diameter | Ø 40-50 cm |
| Kruköppning | 31 cm |
| Inkluderar hjul | no |
| Med dräneringshål | yes |
| Med belysning | no |
| Höjd bas | no |
| Rep- och brytbeständig | no |
| Plats | Indoor, Outdoor |
| Frostbeständig | yes |
| Vattentät | Nej |
| Documentation 1 | View catalogue |
| Documentation 2 | View catalogue |
FAQ
Kundfrågor
Inga frågor
