The information below is required for social login
Logga in
Registrerade kunder
Skapa nytt konto
Glömt lösenord

Butik
Konstgjord Hibiskus (65 cm)
- Artikelnummer
- G4E_16080
Våra högkvalitativa konstgjorda träd får uppmärksamheten med sitt utseende som gör att de inte kan skiljas från det riktiga trädet. Vad sägs om ett evigt och iögonfallande inredningselement som skulle ge glädje i flera år? Konstgjord Hibiscus gren 65 cm orange kommer att få det att hända!
Viktiga funktioner: 🌿 Höjd 65 cm 🌿 Diameter Ø25 cm
Viktiga funktioner: 🌿 Höjd 65 cm 🌿 Diameter Ø25 cm
- Pålitlig kvalitet: denna produkt har aldrig returnerats av någon
- Inga bekämpningsmedel & snäll mot planeten
- Stöder en livsstil med lågt avfall & varaktig påverkan
- Kräver minimal skötsel i jämförelse med riktiga blommor
- God kvalitet: den här produkten har aldrig returnerats av någon kund
I lager
(680st)
Beställ idag och få din leverans 7 maj
- %Köp 2 för 76,95 kr styck och spara 5%
% Lägg till en kruka och få -15%!
Lägg till en dekorativ kruka i din beställning och få 15% rabatt på denVarför välja konstgjorda växter från Green4Ever?
- Stort urval av konstgjorda växter och träd
- Endast högkvalitativa och naturtrogna produkter
- Produkter tillgängliga för omedelbar beställning
- Pengarna-tillbaka-garanti
Produktbeskrivning
Mer information
| Artikelnummer | G4E_16080 |
|---|---|
| Arter | Hibiskus |
| Latinskt namn | Hibiscus |
| Hängande/Stående | Stående |
| Färg | Orange |
| Höjd | 50 - 99 cm |
| Höjd | 65 cm |
| Diameter | Ø 0-29cm |
| Diameter | 25 cm |
| Vad för kruka som är inkluderad | Ingen |
| Rötter | - |
| UV-skyddad | Nej |
| Brandskyddande | Nej |
FAQ (2)
Kundfrågor
Vi levererar till de flesta europeiska länder. Observera att vi för närvarande inte tar emot beställningar till Malta, Storbritannien, Schweiz, Cypern och Norge, om inte kunden är villig att betala hela fraktkostnaden. Om du vill lägga en beställning...
Konstgjorda blommor är ett utmärkt val för personer med allergier, eftersom de inte avger pollen eller starka dofter. De passar bra i hem, kontor, hotell och offentliga miljöer.
