The information below is required for social login
Logga in
Registrerade kunder
Skapa nytt konto
Glömt lösenord

Butik
Chao - Pot Concrete (⌀28 ↕32)
- Artikelnummer
- 6LIMCHPC4
- Tillverkad av 100 % återvunnet material
- Unikt utseende, varje kruka är handgjord
- Tål frost, använd året om
- Rep- och slagtålig, behåller sitt utseende
- Lämplig för utomhusbruk året runt
I lager
(5st)
Inom 5-8 arbetsdagar
- %Köp 2 för 893,00 kr styck och spara 5%
Varför välja konstgjorda växter från Green4Ever?
- Stort urval av konstgjorda växter och träd
- Endast högkvalitativa och naturtrogna produkter
- Produkter tillgängliga för omedelbar beställning
- Pengarna-tillbaka-garanti
Mer information
| Artikelnummer | 6LIMCHPC4 |
|---|---|
| Antal per pall | 72 |
| Vikt | 10.000000 |
| Series | Chao |
| Struktur | Roughed |
| Återvunnet material | yes |
| Handgjord | yes |
| Diameter (cm) | 28 cm |
| Höjd | 30-40cm |
| Diameter | Ø 20-30 cm |
| Kruköppning | 27 cm |
| Inkluderar hjul | no |
| Med dräneringshål | no |
| Med belysning | no |
| Höjd bas | no |
| Rep- och brytbeständig | yes |
| Plats | Indoor, Outdoor |
| Frostbeständig | yes |
| Vattentät | Ja |
FAQ
Kundfrågor
Inga frågor
