The information below is required for social login
Logga in
Registrerade kunder
Skapa nytt konto
Glömt lösenord

Butik
Baq Tornado Emperor Beige 49x61cm
- Artikelnummer
- 6TOREB114
- Handla smartare: kruka och växt på ett ställe
- Spara 15% när du köper med en växt
- Hållbara material för långvarigt bruk
Slut i lager
Varför välja konstgjorda växter från Green4Ever?
- Stort urval av konstgjorda växter och träd
- Endast högkvalitativa och naturtrogna produkter
- Produkter tillgängliga för omedelbar beställning
- Pengarna-tillbaka-garanti
Mer information
| Artikelnummer | 6TOREB114 |
|---|---|
| Krukans färg | Beige |
| Krukform | Ovalt |
| Höjd (cm) | 61cm |
| Diameter (cm) | Ø 40-50cm |
| Höjd | 60-89 cm |
| Diameter | Ø 30-59 cm |
| Innerkruka inkluderad | Nej |
| UV-skyddad | Ja |
FAQ (1)
Kundfrågor
Vi levererar till de flesta europeiska länder. Observera att vi för närvarande inte tar emot beställningar till Malta, Storbritannien, Schweiz, Cypern och Norge, om inte kunden är villig att betala hela fraktkostnaden. Om du vill lägga en beställning...
