The information below is required for social login
Logga in
Registrerade kunder
Skapa nytt konto
Glömt lösenord

Butik
Baq Raindrop Couple Beige 32x32cm
- Artikelnummer
- 6RDPBE834
- Handla smartare: kruka och växt på ett ställe
- Spara 15% när du köper med en växt
- Unikt utseende, varje kruka är handgjord
- Hållbara material för långvarigt bruk
- Tål frost, använd året om
I lager
(3st)
Inom 5-8 arbetsdagar
- %Köp 2 för 866,40 kr styck och spara 5%
Varför välja konstgjorda växter från Green4Ever?
- Stort urval av konstgjorda växter och träd
- Endast högkvalitativa och naturtrogna produkter
- Produkter tillgängliga för omedelbar beställning
- Pengarna-tillbaka-garanti
Mer information
| Artikelnummer | 6RDPBE834 |
|---|---|
| Antal per pall | 30 |
| Vikt | 4.000000 |
| Series | Baq Raindrop |
| Krukans färg | Beige |
| Struktur | Concrete |
| Krukform | Standard |
| Återvunnet material | no |
| Handgjord | yes |
| Höjd (cm) | 32 cm |
| Diameter (cm) | Ø 30-40cm |
| Höjd | 30-59 cm |
| Diameter | Ø 30-59 cm |
| Innerkruka inkluderad | Nej |
| Kruköppning | 24 cm |
| Inkluderar hjul | no |
| Med dräneringshål | yes |
| Med belysning | no |
| Höjd bas | no |
| Rep- och brytbeständig | no |
| Plats | Indoor, Outdoor |
| Frostbeständig | yes |
| Vattentät | Nej |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ (1)
Kundfrågor
Vi levererar till de flesta europeiska länder. Observera att vi för närvarande inte tar emot beställningar till Malta, Storbritannien, Schweiz, Cypern och Norge, om inte kunden är villig att betala hela fraktkostnaden. Om du vill lägga en beställning...
