The information below is required for social login
Logga in
Registrerade kunder
Skapa nytt konto
Glömt lösenord

Butik
Baq Gradient Balloon Matt Grey 70x68cm
- Artikelnummer
- 6GRDB70GR
Gradientsamlingen finns i en subtil, handsprutad färggradient som ger den en trevlig finish. Modellerna i denna samling är gjorda av polyresin som är ett fast material som består av en blandning av marksten och flytande syntetiskt harts. Detta material gör dem ganska robusta, starka och hållbara.
Den här skålformade planteraren finns i en blank grå färg som är ganska subtil, vilket gör det till ett bra komplement för alla utrymmen. Den har en glansig yta som gör det enkelt att torka alla smuts som kan samlas på sidorna.
- Handla smartare: kruka och växt på ett ställe
- Spara 15% när du köper med en växt
- Unikt utseende, varje kruka är handgjord
- Hållbara material för långvarigt bruk
I lager
(31st)
Inom 5-8 arbetsdagar
- %Köp 2 för 9 389,80 kr styck och spara 5%
Varför välja konstgjorda växter från Green4Ever?
- Stort urval av konstgjorda växter och träd
- Endast högkvalitativa och naturtrogna produkter
- Produkter tillgängliga för omedelbar beställning
- Pengarna-tillbaka-garanti
Mer information
| Artikelnummer | 6GRDB70GR |
|---|---|
| Antal per pall | 2 |
| Vikt | 9.000000 |
| Series | Baq Gradient |
| Krukans färg | Grå |
| Struktur | Smooth |
| Krukform | Ovalt |
| Återvunnet material | no |
| Handgjord | yes |
| Höjd (cm) | 68 cm |
| Diameter (cm) | Ø 60-75cm |
| Höjd | 60-89 cm |
| Diameter | Ø 60-89 cm |
| Innerkruka inkluderad | Nej |
| Kruköppning | 57 cm |
| Inkluderar hjul | no |
| Med dräneringshål | no |
| Med belysning | no |
| Höjd bas | no |
| Rep- och brytbeständig | no |
| Plats | Indoor |
| Frostbeständig | no |
| Vattentät | Nej |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ (1)
Kundfrågor
Vi levererar till de flesta europeiska länder. Observera att vi för närvarande inte tar emot beställningar till Malta, Storbritannien, Schweiz, Cypern och Norge, om inte kunden är villig att betala hela fraktkostnaden. Om du vill lägga en beställning...
