The information below is required for social login
Logga in
Registrerade kunder
Skapa nytt konto
Glömt lösenord

Butik
Baq Dune Partner Beige 25x40cm
- Artikelnummer
- 6DUNBE21A
- Handla smartare: kruka och växt på ett ställe
- Spara 15% när du köper med en växt
- Unikt utseende, varje kruka är handgjord
- Hållbara material för långvarigt bruk
- Lämplig för utomhusbruk året runt
I lager
(8st)
Inom 5-8 arbetsdagar
- %Köp 2 för 794,20 kr styck och spara 5%
Varför välja konstgjorda växter från Green4Ever?
- Stort urval av konstgjorda växter och träd
- Endast högkvalitativa och naturtrogna produkter
- Produkter tillgängliga för omedelbar beställning
- Pengarna-tillbaka-garanti
Mer information
| Artikelnummer | 6DUNBE21A |
|---|---|
| Antal per pall | 50 |
| Vikt | 6.500000 |
| Series | Baq Dune |
| Krukans färg | Beige |
| Struktur | Ribbed |
| Krukform | Ovalt |
| Återvunnet material | no |
| Handgjord | yes |
| Höjd (cm) | 40 cm |
| Diameter (cm) | Ø 20-30cm |
| Höjd | 30-59 cm |
| Diameter | Ø 0-29 cm |
| Innerkruka inkluderad | Nej |
| Kruköppning | 18 cm |
| Inkluderar hjul | no |
| Med dräneringshål | yes |
| Med belysning | no |
| Höjd bas | no |
| Rep- och brytbeständig | no |
| Plats | Indoor, Outdoor |
| Frostbeständig | no |
| Vattentät | Nej |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ (1)
Kundfrågor
Vi levererar till de flesta europeiska länder. Observera att vi för närvarande inte tar emot beställningar till Malta, Storbritannien, Schweiz, Cypern och Norge, om inte kunden är villig att betala hela fraktkostnaden. Om du vill lägga en beställning...
