The information below is required for social login
Logga in
Registrerade kunder
Skapa nytt konto
Glömt lösenord

Butik
Artstone - Claire Pot Grey (⌀13 ↕14)
- Artikelnummer
- 6ARTRG168
- Tillverkad av 100 % återvunnet material
- Tål frost, använd året om
- Lämplig för utomhusbruk året runt
I lager
Inom 5-8 arbetsdagar
- %Köp 2 för 43,32 kr styck och spara 5%
Varför välja konstgjorda växter från Green4Ever?
- Stort urval av konstgjorda växter och träd
- Endast högkvalitativa och naturtrogna produkter
- Produkter tillgängliga för omedelbar beställning
- Pengarna-tillbaka-garanti
Mer information
| Artikelnummer | 6ARTRG168 |
|---|---|
| Antal per pall | 2400 |
| Vikt | 0.300000 |
| Series | Artstone |
| Struktur | Smooth |
| Återvunnet material | yes |
| Handgjord | no |
| Diameter (cm) | 13 cm |
| Höjd | 10-20cm |
| Diameter | Ø 0-20cm |
| Kruköppning | 12 cm |
| Inkluderar hjul | no |
| Med dräneringshål | yes |
| Med belysning | no |
| Höjd bas | no |
| Rep- och brytbeständig | no |
| Plats | Indoor, Outdoor |
| Frostbeständig | yes |
| Vattentät | Nej |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Kundfrågor
Inga frågor
