The information below is required for social login
Prijava
Registrirani uporabniki
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Platin Rechteck - Mat ( ↔80 ↖30 ↕29)
- Številka artikla
- 6PRG02790
- Zmanjša odpad, iz 100 % recikliranega materiala
- Odpornost na zmrzal, brez težav izven sezone
Ni na zalogi
- %Buy 2 for 181,45 € each and save 5%
Zakaj izbrati umetne rastline Green4Ever?
- Široka ponudba umetnih rastlin in dreves
- Le kakovostni in naravno videti izdelki
- Vsi prikazani artikli so takoj na voljo
- Garancija vračila denarja
Več informacij
| Številka artikla | 6PRG02790 |
|---|---|
| Količina na paleti | 54 |
| Teža | 17.000000 |
| Series | Platin Rechteck |
| Struktura | Smooth |
| Recikliran material | yes |
| Ročno izdelano | no |
| Višina | 20-30cm |
| Premer | Ø 75-100cm |
| Odprtina lonca | 28 cm |
| Vključno s kolesi | no |
| Z drenažnim otvorom | no |
| Z osvetlitvijo | no |
| Povišana osnova | no |
| Odpornost proti praskam in lomom | no |
| Lokacija | Indoor |
| Odpornost proti mrazu | yes |
| Vodoodporen | Da |
Vprašanja o izdelku
Customer Questions
Ni vprašanj

