The information below is required for social login
Prijava
Registrirani uporabniki
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Plain - Kubis Anthracite ( ↔33 ↖33 ↕60)
- Številka artikla
- 6ZWKKU600
- Edinstven videz, vsak lonec je ročno izdelan
Na zalogi
(41kos)
v roku 5-8 delovnih dni
- %Buy 2 for 178,60 € each and save 5%
Zakaj izbrati umetne rastline Green4Ever?
- Široka ponudba umetnih rastlin in dreves
- Le kakovostni in naravno videti izdelki
- Vsi prikazani artikli so takoj na voljo
- Garancija vračila denarja
Več informacij
| Številka artikla | 6ZWKKU600 |
|---|---|
| Količina na paleti | 27 |
| Teža | 48.000000 |
| Series | Plain |
| Struktura | Roughed |
| Recikliran material | no |
| Ročno izdelano | yes |
| Višina | 50-60cm |
| Premer | Ø 30-40cm |
| Odprtina lonca | 31 cm |
| Vključno s kolesi | no |
| Z drenažnim otvorom | no |
| Z osvetlitvijo | no |
| Povišana osnova | no |
| Odpornost proti praskam in lomom | no |
| Lokacija | Indoor |
| Odpornost proti mrazu | no |
| Vodoodporen | Ne |
Vprašanja o izdelku
Customer Questions
Ni vprašanj

