The information below is required for social login
Prijava
Registrirani uporabniki
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
#N/A
- Številka artikla
- G4E_16187
Naš naravni umetni bonsaj Ming Aralia (90 cm) UV na nogi v vaš prostor vnese umirjen, azijsko navdihnjen občutek - to je osupljivo, kiparsko drevo, ki takoj doda eleganco in globino tako notranjim kot zunanjim prostorom.
Pomembne lastnosti: 🌿 Višina 90 cm 🌿 Premer Ø60-75 cm 🌿 Realistične 360° vrtljive slike 🌿 Primerno za na prostem
Pomembne lastnosti: 🌿 Višina 90 cm 🌿 Premer Ø60-75 cm 🌿 Realistične 360° vrtljive slike 🌿 Primerno za na prostem
- Preverjena kakovost: Ta izdelek ni bil nikoli vrnjen s strani stranke.
- Primerno za zunanjo uporabo skozi vse leto.
- Oglejte si realistične vrtljive slike 360°.
Na zalogi
(30kos)
Naročite danes, prejmite 14. maja
- %Buy 2 for 254,60 € each and save 5%
% Dodajte lonček in prejmite -15%!
Dodajte svojemu naročilu dekorativni lonček in prejmite 15% popusta nanjZakaj izbrati umetne rastline Green4Ever?
- Široka ponudba umetnih rastlin in dreves
- Le kakovostni in naravno videti izdelki
- Vsi prikazani artikli so takoj na voljo
- Garancija vračila denarja
Več informacij
| Številka artikla | G4E_16187 |
|---|---|
| Vrsta | Bonsaj |
| Stoječe/visi | Stoječ |
| Barva | Rdeča |
| Višina | 50 - 99 cm |
| Višina | 90 cm |
| Premer | Ø 60-99cm |
| Premer | Ø 60-75cm |
| Vrsta vključene posode | Nobena |
| Debla | 1 |
| UV zaščita | Da |
| Ognjevarno | Ne |
Vprašanja o izdelku
Customer Questions
Ni vprašanj

