The information below is required for social login
Prijava
Registrirani uporabniki
Create New Account
Forgot Password

Low
stock
stock
Trgovina
London Plus - Structure (⌀50 ↕125)
- Številka artikla
- 6PFC06610
- Zmanjša odpad, iz 100 % recikliranega materiala
- Pametnejši nakup: lonec in rastlina na enem mestu
- Prihranite 15% ob nakupu z rastlino
- Trpežni materiali za dolgotrajno uporabo
- Odpornost na zmrzal, brez težav izven sezone
Ni na zalogi
- %Buy 2 for 1.300,55 € each and save 5%
Zakaj izbrati umetne rastline Green4Ever?
- Široka ponudba umetnih rastlin in dreves
- Le kakovostni in naravno videti izdelki
- Vsi prikazani artikli so takoj na voljo
- Garancija vračila denarja
Več informacij
| Številka artikla | 6PFC06610 |
|---|---|
| Količina na paleti | 8 |
| Teža | 27.000000 |
| Series | London Plus |
| Čas dostave | V roku 5-8 delovnih dni |
| Struktura | Roughed |
| Recikliran material | yes |
| Ročno izdelano | no |
| Premer (cm) | 50 cm |
| Višina | 90-200 cm |
| Premer | Ø 30-59 cm |
| Odprtina lonca | 32 cm |
| Vključno s kolesi | no |
| Z drenažnim otvorom | no |
| Z osvetlitvijo | no |
| Povišana osnova | yes |
| Odpornost proti praskam in lomom | no |
| Lokacija | Indoor, Outdoor |
| Odpornost proti mrazu | yes |
| Vodoodporen | Da |
Vprašanja o izdelku
Customer Questions
Dostavljamo v večino evropskih držav. Upoštevajte, da trenutno ne sprejemamo naročil na Malto, v Združeno kraljestvo, Švico, Ciper in Norveško, razen če je stranka pripravljena plačati vse stroške dostave. Če želite oddati naročilo iz katere od teh ...
