The information below is required for social login
Prijava
Registrirani uporabniki
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Lechuza Cubico - Anthracite ( ↔30 ↖30 ↕56)
- Številka artikla
- 6LECKU330
- Primeren za zunanjo uporabo vse leto
Na zalogi
(30kos)
v roku 5-8 delovnih dni
- %Buy 2 for 131,10 € each and save 5%
Zakaj izbrati umetne rastline Green4Ever?
- Široka ponudba umetnih rastlin in dreves
- Le kakovostni in naravno videti izdelki
- Vsi prikazani artikli so takoj na voljo
- Garancija vračila denarja
Več informacij
| Številka artikla | 6LECKU330 |
|---|---|
| Količina na paleti | 84 |
| Teža | 2.730000 |
| Series | Lechuza Cubico |
| Struktura | Smooth |
| Recikliran material | no |
| Ročno izdelano | no |
| Višina | 50-60cm |
| Premer | Ø 20-30cm |
| Odprtina lonca | 29 cm |
| Vključno s kolesi | no |
| Z drenažnim otvorom | yes |
| Z osvetlitvijo | no |
| Povišana osnova | no |
| Odpornost proti praskam in lomom | no |
| Lokacija | Indoor, Outdoor |
| Odpornost proti mrazu | no |
| Vodoodporen | Ne |
| Documentation 1 | View catalogue |
Vprašanja o izdelku
Customer Questions
Ni vprašanj

