The information below is required for social login
Prijava
Registrirani uporabniki
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Eno Matt - Pot Grey (⌀13 ↕13)
- Številka artikla
- 6LIMENMG3
Ni na zalogi
- %Buy 2 for 6,48 € each and save 5%
Zakaj izbrati umetne rastline Green4Ever?
- Široka ponudba umetnih rastlin in dreves
- Le kakovostni in naravno videti izdelki
- Vsi prikazani artikli so takoj na voljo
- Garancija vračila denarja
Več informacij
| Številka artikla | 6LIMENMG3 |
|---|---|
| Količina na paleti | 720 |
| Teža | 0.400000 |
| Series | Eno Matt |
| Struktura | Smooth |
| Recikliran material | no |
| Ročno izdelano | no |
| Premer (cm) | 13 cm |
| Višina | 10-20cm |
| Premer | Ø 0-20cm |
| Odprtina lonca | 12 cm |
| Vključno s kolesi | no |
| Z drenažnim otvorom | no |
| Z osvetlitvijo | no |
| Povišana osnova | no |
| Odpornost proti praskam in lomom | no |
| Lokacija | Indoor |
| Odpornost proti mrazu | no |
| Vodoodporen | Ne |
Vprašanja o izdelku
Customer Questions
Ni vprašanj

