The information below is required for social login
Prijava
Registrirani uporabniki
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Capi Urban Smooth NL - Pot Square Black ( ↔40 ↖40 ↕40)
- Številka artikla
- 6CAPTB903
- Zmanjša odpad, iz 100 % recikliranega materiala
- Odpornost na zmrzal, brez težav izven sezone
- Odporen na praske in zlome, ohrani videz
- Primeren za zunanjo uporabo vse leto
Na zalogi
(2kos)
v roku 5-8 delovnih dni
- %Buy 2 for 82,65 € each and save 5%
Zakaj izbrati umetne rastline Green4Ever?
- Široka ponudba umetnih rastlin in dreves
- Le kakovostni in naravno videti izdelki
- Vsi prikazani artikli so takoj na voljo
- Garancija vračila denarja
Več informacij
| Številka artikla | 6CAPTB903 |
|---|---|
| Količina na paleti | 30 |
| Teža | 5.380000 |
| Series | Capi Urban Smooth NL |
| Struktura | Roughed |
| Recikliran material | yes |
| Ročno izdelano | no |
| Višina | 30-40cm |
| Premer | Ø 30-40cm |
| Odprtina lonca | 33 cm |
| Vključno s kolesi | no |
| Z drenažnim otvorom | no |
| Z osvetlitvijo | no |
| Povišana osnova | no |
| Odpornost proti praskam in lomom | yes |
| Lokacija | Indoor, Outdoor |
| Odpornost proti mrazu | yes |
| Vodoodporen | Da |
| Documentation 1 | View catalogue |
Vprašanja o izdelku
Customer Questions
Ni vprašanj

