The information below is required for social login
Prijava
Registrirani uporabniki
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Baq Tornado Couple Grey 46x39cm
- Številka artikla
- 6TORCY122
- Pametnejši nakup: lonec in rastlina na enem mestu
- Prihranite 15% ob nakupu z rastlino
- Trpežni materiali za dolgotrajno uporabo
Na zalogi
(25kos)
v roku 5-8 delovnih dni
Zakaj izbrati umetne rastline Green4Ever?
- Široka ponudba umetnih rastlin in dreves
- Le kakovostni in naravno videti izdelki
- Vsi prikazani artikli so takoj na voljo
- Garancija vračila denarja
Več informacij
| Številka artikla | 6TORCY122 |
|---|---|
| Barva lonca | Siva |
| Oblika lonca | Standard |
| Višina (cm) | 39cm |
| Premer (cm) | Ø 40-50cm |
| Višina | 30-59 cm |
| Premer | Ø 30-59 cm |
| Vključno z vložkom | Ne |
| UV zaščita | Ne |
Vprašanja o izdelku
Customer Questions
Dostavljamo v večino evropskih držav. Upoštevajte, da trenutno ne sprejemamo naročil na Malto, v Združeno kraljestvo, Švico, Ciper in Norveško, razen če je stranka pripravljena plačati vse stroške dostave. Če želite oddati naročilo iz katere od teh ...

