The information below is required for social login
Prijava
Registrirani uporabniki
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Baq Raindrop - Darcy High Beige (⌀37 ↕42)
- Številka artikla
- 6RDPBE217
The Raindrop collection gets its name from the special texture on its surface. The planters always look like they’ve just been hit by a fresh rain shower. The pots are lightweight and made of fibreclay which is quite durable. For outdoor use, we recommend drilling a drainage hole at the bottom.
This bowl shaped pot comes in a wide flat base that increases its stability and makes it suitable to accomodate all plant sizes and also makes it easy for it to be placed on the ground and on raised surfaces. It is uniquely finished which adds a high level of sophistication to interior spaces. This is further increased by its beige color, which stands out but also easily blends in with most spaces.
- Edinstven videz, vsak lonec je ročno izdelan
- Odpornost na zmrzal, brez težav izven sezone
- Primeren za zunanjo uporabo vse leto
Na zalogi
(100kos)
v roku 5-8 delovnih dni
- %Buy 2 for 98,80 € each and save 5%
Zakaj izbrati umetne rastline Green4Ever?
- Široka ponudba umetnih rastlin in dreves
- Le kakovostni in naravno videti izdelki
- Vsi prikazani artikli so takoj na voljo
- Garancija vračila denarja
Več informacij
| Številka artikla | 6RDPBE217 |
|---|---|
| Količina na paleti | 24 |
| Teža | 11.000000 |
| Series | Baq Raindrop |
| Struktura | Concrete |
| Oblika lonca | Standard |
| Recikliran material | no |
| Ročno izdelano | yes |
| Višina (cm) | 42 |
| Premer (cm) | 37 cm |
| Višina | 40-50cm |
| Premer | Ø 30-40cm |
| Odprtina lonca | 28 cm |
| Vključno s kolesi | no |
| Z drenažnim otvorom | yes |
| Z osvetlitvijo | no |
| Povišana osnova | no |
| Odpornost proti praskam in lomom | no |
| Lokacija | Indoor, Outdoor |
| Odpornost proti mrazu | yes |
| Vodoodporen | Ne |
| Documentation 1 | View catalogue |
Vprašanja o izdelku
Customer Questions
Ni vprašanj

