The information below is required for social login
Prijava
Registrirani uporabniki
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Baq Polystone Coated Junar - Couple Raw Grey (⌀55 ↕44)
- Številka artikla
- 6PSC852RG
The planters in our Polystone collection come in an authentic stone look that is derived from the material they are made from. They are made from polystone, a material made of a mixture of plastic and ground limestone. While this material is externally similar to natural stone, it’s also surprisingly lightweight.
This bowl shaped planter comes in a grey color that easily complements most spaces. It also comes in a firm flat surface that allows it to support all plant sizes and also makes it great for both ground and raised surfaces. Adding to its elegance, its surface is uniquely fitted with ridges.
- Edinstven videz, vsak lonec je ročno izdelan
- Odpornost na zmrzal, brez težav izven sezone
- Primeren za zunanjo uporabo vse leto
Na zalogi
(10kos)
v roku 5-8 delovnih dni
- %Buy 2 for 703,95 € each and save 5%
Zakaj izbrati umetne rastline Green4Ever?
- Široka ponudba umetnih rastlin in dreves
- Le kakovostni in naravno videti izdelki
- Vsi prikazani artikli so takoj na voljo
- Garancija vračila denarja
Več informacij
| Številka artikla | 6PSC852RG |
|---|---|
| Količina na paleti | 12 |
| Teža | 30.000000 |
| Series | Baq Polystone Coated Junar |
| Struktura | Ribbed |
| Oblika lonca | Ovalen |
| Recikliran material | no |
| Ročno izdelano | yes |
| Višina (cm) | 44 |
| Premer (cm) | 55 cm |
| Višina | 40-50cm |
| Premer | Ø 50-60cm |
| Odprtina lonca | 47 cm |
| Vključno s kolesi | no |
| Z drenažnim otvorom | no |
| Z osvetlitvijo | no |
| Povišana osnova | no |
| Odpornost proti praskam in lomom | no |
| Lokacija | Indoor, Outdoor |
| Odpornost proti mrazu | yes |
| Vodoodporen | Da |
| Documentation 1 | View catalogue |
Vprašanja o izdelku
Customer Questions
Ni vprašanj

