The information below is required for social login
Prijava
Registrirani uporabniki
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Baq Opus Raw Couple Goud 65x53cm
- Številka artikla
- 6OPSC65RG
- Pametnejši nakup: lonec in rastlina na enem mestu
- Prihranite 15% ob nakupu z rastlino
- Trpežni materiali za dolgotrajno uporabo
Na zalogi
(6kos)
v roku 5-8 delovnih dni
- %Buy 2 for 361,95 € each and save 5%
Zakaj izbrati umetne rastline Green4Ever?
- Široka ponudba umetnih rastlin in dreves
- Le kakovostni in naravno videti izdelki
- Vsi prikazani artikli so takoj na voljo
- Garancija vračila denarja
Več informacij
| Številka artikla | 6OPSC65RG |
|---|---|
| Količina na paleti | 6 |
| Teža | 12.000000 |
| Series | Baq Opus Raw |
| Barva lonca | Gold |
| Oblika lonca | Standard |
| Višina (cm) | 53 cm |
| Premer (cm) | Ø 60-75cm |
| Višina | 30-59 cm |
| Premer | Ø 60-89 cm |
| Vključno z vložkom | Ne |
| Odprtina lonca | 41 cm |
| Vključno s kolesi | no |
| Z drenažnim otvorom | no |
| Z osvetlitvijo | no |
| Povišana osnova | no |
| Odpornost proti praskam in lomom | no |
| Lokacija | Indoor |
| Odpornost proti mrazu | no |
| Vodoodporen | Ne |
| UV zaščita | Ne |
| Documentation 1 | View catalogue |
Vprašanja o izdelku
Customer Questions
Dostavljamo v večino evropskih držav. Upoštevajte, da trenutno ne sprejemamo naročil na Malto, v Združeno kraljestvo, Švico, Ciper in Norveško, razen če je stranka pripravljena plačati vse stroške dostave. Če želite oddati naročilo iz katere od teh ...

