The information below is required for social login
Prijava
Registrirani uporabniki
Create New Account
Forgot Password

Trgovina
Baq Gradient - Hanging Globe Matt Grey (⌀24 ↕19)
- Številka artikla
- 6GRDH24GR
The Gradient collection comes in a subtle, hand-sprayed colour gradient that gives it a pleasant finish. The models in this collection are made of polyresin which is a solid material consisting of a mixture of ground stone and liquid synthetic resin. This material makes them quite sturdy, strong and durable.This planter is comes in a globe shape and is designed to be hang in interior spaces. It has a matt grey color that is quite subtle hence makes it a great complement for all spaces. It is also fitted with 3 simple but strong chains that give maximum support to the pot and the plant.
- Edinstven videz, vsak lonec je ročno izdelan
Na zalogi
(93kos)
v roku 5-8 delovnih dni
- %Buy 2 for 57,86 € each and save 5%
Zakaj izbrati umetne rastline Green4Ever?
- Široka ponudba umetnih rastlin in dreves
- Le kakovostni in naravno videti izdelki
- Vsi prikazani artikli so takoj na voljo
- Garancija vračila denarja
Več informacij
| Številka artikla | 6GRDH24GR |
|---|---|
| Količina na paleti | 80 |
| Teža | 1.150000 |
| Series | Baq Gradient |
| Struktura | Smooth |
| Oblika lonca | Viseč |
| Recikliran material | no |
| Ročno izdelano | yes |
| Višina (cm) | 19 |
| Premer (cm) | 24 cm |
| Višina | 10-20cm |
| Premer | Ø 20-30cm |
| Odprtina lonca | 22 cm |
| Vključno s kolesi | no |
| Z drenažnim otvorom | no |
| Z osvetlitvijo | no |
| Povišana osnova | no |
| Odpornost proti praskam in lomom | no |
| Lokacija | Indoor |
| Odpornost proti mrazu | no |
| Vodoodporen | Ne |
| Documentation 1 | View catalogue |
Vprašanja o izdelku
Customer Questions
Ni vprašanj

