The information below is required for social login
Prihlásiť sa
Registrovaných zákazníkov
Create New Account
Forgot Password

Obchod
Prestige quadrat - High shine ( ↔80 ↖80 ↕80)
- Číslo artikla
- 6PRG01820
- Znižuje odpad, 100 % recyklovaný materiál
- Odolný voči mrazu, žiadne starosti mimo sezónu
Nie je na sklade
- %Kúpte 2 za 3 721,15 € každý a ušetrite 5%
Prečo si vybrať umelé rastliny od Green4Ever?
- Široký výber umelých rastlín a stromov
- Len kvalitné a prirodzene pôsobiace produkty
- Všetky zobrazené položky sú ihneď dostupné
- Záruka vrátenia peňazí
Viac informácií
| Číslo artikla | 6PRG01820 |
|---|---|
| Hmotnosť | 50.000000 |
| Series | Prestige quadrat |
| Štruktúra | Smooth |
| Recyklovaný materiál | yes |
| Ručne vyrobené | no |
| Výška | 70-80cm |
| Priemer | Ø 75-100cm |
| Otvor kvetináča | 78 cm |
| Vrátane kolies | no |
| S drenážnym otvorom | no |
| S osvetlením | no |
| Zvýšená základňa | no |
| Odolný proti poškriabaniu a zlomeniu | no |
| Miesto | Indoor |
| Odolný voči mrazu | yes |
| Vodotesný | Áno |
FAQ
Otázky zákazníkov
Žiadne otázky

