The information below is required for social login
Prihlásiť sa
Registrovaných zákazníkov
Create New Account
Forgot Password

Obchod
Plain Striped - Darcy Olive (⌀20 ↕23)
- Číslo artikla
- 6KGLPSO14
- JJedinečný vzhľad, každý kvetináč ručne vyrobený
- Odolný voči mrazu, žiadne starosti mimo sezónu
- Vhodný na vonkajšie použitie po celý rok
Na sklade
(34ks)
do 5-8 pracovných dní
- %Kúpte 2 za 22,80 € každý a ušetrite 5%
Prečo si vybrať umelé rastliny od Green4Ever?
- Široký výber umelých rastlín a stromov
- Len kvalitné a prirodzene pôsobiace produkty
- Všetky zobrazené položky sú ihneď dostupné
- Záruka vrátenia peňazí
Viac informácií
| Číslo artikla | 6KGLPSO14 |
|---|---|
| Množstvo na palete | 250 |
| Hmotnosť | 9.000000 |
| Series | Plain Striped |
| Štruktúra | Smooth |
| Recyklovaný materiál | no |
| Ručne vyrobené | yes |
| Priemer (cm) | 20 cm |
| Výška | 20-30cm |
| Priemer | Ø 0-20cm |
| Otvor kvetináča | 16 cm |
| Vrátane kolies | no |
| S drenážnym otvorom | yes |
| S osvetlením | no |
| Zvýšená základňa | no |
| Odolný proti poškriabaniu a zlomeniu | no |
| Miesto | Indoor, Outdoor |
| Odolný voči mrazu | yes |
| Vodotesný | Nie |
FAQ
Otázky zákazníkov
Žiadne otázky

