The information below is required for social login
Prihlásiť sa
Registrovaných zákazníkov
Create New Account
Forgot Password

Obchod
Land - Pot Matt Grey (⌀25 ↕28)
- Číslo artikla
- 6LIMLANG4
Nie je na sklade
- %Kúpte 2 za 37,05 € každý a ušetrite 5%
Prečo si vybrať umelé rastliny od Green4Ever?
- Široký výber umelých rastlín a stromov
- Len kvalitné a prirodzene pôsobiace produkty
- Všetky zobrazené položky sú ihneď dostupné
- Záruka vrátenia peňazí
Viac informácií
| Číslo artikla | 6LIMLANG4 |
|---|---|
| Množstvo na palete | 96 |
| Hmotnosť | 1.220000 |
| Series | Land |
| Štruktúra | Smooth |
| Recyklovaný materiál | no |
| Ručne vyrobené | no |
| Priemer (cm) | 25 cm |
| Výška | 20-30cm |
| Priemer | Ø 20-30cm |
| Otvor kvetináča | 24 cm |
| Vrátane kolies | no |
| S drenážnym otvorom | no |
| S osvetlením | no |
| Zvýšená základňa | no |
| Odolný proti poškriabaniu a zlomeniu | no |
| Miesto | Indoor |
| Odolný voči mrazu | no |
| Vodotesný | Nie |
FAQ
Otázky zákazníkov
Žiadne otázky

