The information below is required for social login
Prihlásiť sa
Create New Account
Forgot Password

Obchod
Umelý kvet Hortenzia (45 cm)
- Číslo artikla
- G4E_00281
- Bez pesticídov, bezpečné v interiéri a priateľské k planéte
- Podporuje život bez odpadu
- Vyžaduje minimálnu údržbu v porovnaní so skutočnými kvetmi.
- Osvedčená kvalita: Tento produkt nebol nikdy vrátený zákazníkom.
- Opakovane použiteľné: Ideálne na viac udalostí alebo zmeny dekorácií v priebehu času.
- %Kúpte 2 za 38,95 € každý a ušetrite 5%
% Pridajte kvetináč a získajte -15%!
Pridajte k objednávke dekoratívny kvetináč a získajte naň 15% zľavuPrečo si vybrať umelé rastliny od Green4Ever?
- Široký výber umelých rastlín a stromov
- Len kvalitné a prirodzene pôsobiace produkty
- Všetky zobrazené položky sú ihneď dostupné
- Záruka vrátenia peňazí
Viac informácií
| Číslo artikla | G4E_00281 |
|---|---|
| Hmotnosť | 1.500000 |
| Druh | Hortenzia |
| Latinský názov | Hydrangea |
| Stojace/visiace | Stojaci |
| Farba | Modro-fialová |
| Výška | 0-49 cm |
| Výška | 45 cm |
| Priemer | Ø 30-59cm |
| Priemer | Ø 30-40cm |
| Veľkosť kvetináča | ø12x10 cm |
| Typ zahrnutého kvetináča | Vnútorný (nedekoratívny) črepník |
| Kmene | multi |
| UV ochrana | Nie |
| Spomaľovač horenia | Nie |
| TllSt | 0 |
FAQ (3)
Doručujeme tovar do väčšiny európskych krajín. Upozorňujeme, že momentálne neprijímame objednávky na Maltu, do Spojeného kráľovstva, Švajčiarska, na Cyprus a do Nórska, pokiaľ zákazník nesúhlasí s úhradou všetkých nákladov na doručenie. Ak si želáte...
Umelé kvety Green4Ever sú vyrobené s dôrazom na detaily, aby dosiahli čo najrealistickejší vzhľad a pocit. Prirodzené tvary okvetných lístkov a živé farby a textúry z nich robia krásne dekoračné riešenie počas celého roka bez potreby údržby.
Umelé kvety sú vynikajúcou voľbou pre ľudí s alergiami, keďže neprodukujú peľ ani výrazné pachy. Sú vhodné do domácností, kancelárií, hotelov aj verejných priestorov.

