The information below is required for social login
Prihlásiť sa
Registrovaných zákazníkov
Create New Account
Forgot Password

Obchod
Baq Gradient - Balloon Matt Honey (⌀54 ↕51)
- Číslo artikla
- 6GRDB54HB
The Gradient collection comes in a subtle, hand-sprayed colour gradient that gives it a pleasant finish. The models in this collection are made of polyresin which is a solid material consisting of a mixture of ground stone and liquid synthetic resin. This material makes them quite sturdy, strong and durable.
This bowl shaped planter comes in ashiny metallic gold color that is especially great for brightening up any dull spaces. It has a glossy finish that makes it easy to wipe any dirt that might accumulate on the sides.
- JJedinečný vzhľad, každý kvetináč ručne vyrobený
Na sklade
(2ks)
do 5-8 pracovných dní
- %Kúpte 2 za 394,25 € každý a ušetrite 5%
Prečo si vybrať umelé rastliny od Green4Ever?
- Široký výber umelých rastlín a stromov
- Len kvalitné a prirodzene pôsobiace produkty
- Všetky zobrazené položky sú ihneď dostupné
- Záruka vrátenia peňazí
Viac informácií
| Číslo artikla | 6GRDB54HB |
|---|---|
| Množstvo na palete | 6 |
| Hmotnosť | 7.000000 |
| Series | Baq Gradient |
| Štruktúra | Smooth |
| Tvar kvetináča | Oválny |
| Recyklovaný materiál | no |
| Ručne vyrobené | yes |
| Výška (cm) | 51 |
| Priemer (cm) | 54 cm |
| Výška | 50-60cm |
| Priemer | Ø 50-60cm |
| Otvor kvetináča | 44 cm |
| Vrátane kolies | no |
| S drenážnym otvorom | no |
| S osvetlením | no |
| Zvýšená základňa | no |
| Odolný proti poškriabaniu a zlomeniu | no |
| Miesto | Indoor |
| Odolný voči mrazu | no |
| Vodotesný | Nie |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Otázky zákazníkov
Žiadne otázky

