The information below is required for social login
Prihlásiť sa
Registrovaných zákazníkov
Create New Account
Forgot Password

Obchod
Baq Dune Emperor Beige 37x60cm
- Číslo artikla
- 6DUNBE206
- Nakupujte výhodnejšie: kvetináč aj rastlina na jednom mieste
- Ušetríte 15% pri kúpe spolu s rastlinou
- Odolné materiály na dlhodobé používanie
Nie je na sklade
Prečo si vybrať umelé rastliny od Green4Ever?
- Široký výber umelých rastlín a stromov
- Len kvalitné a prirodzene pôsobiace produkty
- Všetky zobrazené položky sú ihneď dostupné
- Záruka vrátenia peňazí
Viac informácií
| Číslo artikla | 6DUNBE206 |
|---|---|
| Farba kvetináča | Beige |
| Tvar kvetináča | Valec |
| Výška (cm) | 60 cm |
| Priemer (cm) | Ø 30-40cm |
| Výška | 60-89 cm |
| Priemer | Ø 30-59 cm |
| Vrátane vložky | Nie |
| UV ochrana | Nie |
FAQ (1)
Otázky zákazníkov
Doručujeme tovar do väčšiny európskych krajín. Upozorňujeme, že momentálne neprijímame objednávky na Maltu, do Spojeného kráľovstva, Švajčiarska, na Cyprus a do Nórska, pokiaľ zákazník nesúhlasí s úhradou všetkých nákladov na doručenie. Ak si želáte...

