The information below is required for social login
Prihlásiť sa
Registrovaných zákazníkov
Create New Account
Forgot Password

Low
stock
stock
Obchod
B-round - Globe (⌀62 ↕49)
- Číslo artikla
- 6BRD1091W
- Nakupujte výhodnejšie: kvetináč aj rastlina na jednom mieste
- Ušetríte 15% pri kúpe spolu s rastlinou
- Odolné materiály na dlhodobé používanie
- JJedinečný vzhľad, každý kvetináč ručne vyrobený
- Odolný voči mrazu, žiadne starosti mimo sezónu
Na sklade
(2ks)
do 5-8 pracovných dní
- %Kúpte 2 za 297,35 € každý a ušetrite 5%
Prečo si vybrať umelé rastliny od Green4Ever?
- Široký výber umelých rastlín a stromov
- Len kvalitné a prirodzene pôsobiace produkty
- Všetky zobrazené položky sú ihneď dostupné
- Záruka vrátenia peňazí
Viac informácií
| Číslo artikla | 6BRD1091W |
|---|---|
| Množstvo na palete | 7 |
| Hmotnosť | 3.000000 |
| Series | B-round |
| Štruktúra | Smooth |
| Recyklovaný materiál | no |
| Ručne vyrobené | yes |
| Priemer (cm) | 62 cm |
| Výška | 30-59 cm |
| Priemer | Ø 60-89 cm |
| Otvor kvetináča | 40 cm |
| Vrátane kolies | no |
| S drenážnym otvorom | no |
| S osvetlením | no |
| Zvýšená základňa | no |
| Odolný proti poškriabaniu a zlomeniu | no |
| Miesto | Indoor, Outdoor |
| Odolný voči mrazu | yes |
| Vodotesný | Nie |
FAQ (1)
Otázky zákazníkov
Doručujeme tovar do väčšiny európskych krajín. Upozorňujeme, že momentálne neprijímame objednávky na Maltu, do Spojeného kráľovstva, Švajčiarska, na Cyprus a do Nórska, pokiaľ zákazník nesúhlasí s úhradou všetkých nákladov na doručenie. Ak si želáte...

