The information below is required for social login
Prihlásiť sa
Registrovaných zákazníkov
Create New Account
Forgot Password

Obchod
Argento Egg Pot Natural Grey M 45x38
- Číslo artikla
- F1108
- Nakupujte výhodnejšie: kvetináč aj rastlina na jednom mieste
- Ušetríte 15% pri kúpe spolu s rastlinou
- Odolné materiály na dlhodobé používanie
Na sklade
(3ks)
do 5-8 pracovných dní
Prečo si vybrať umelé rastliny od Green4Ever?
- Široký výber umelých rastlín a stromov
- Len kvalitné a prirodzene pôsobiace produkty
- Všetky zobrazené položky sú ihneď dostupné
- Záruka vrátenia peňazí
Viac informácií
| Číslo artikla | F1108 |
|---|---|
| Hmotnosť | 4.500000 |
| Farba kvetináča | Sivá |
| Tvar kvetináča | Oválny |
| Výška (cm) | 38 cm |
| Priemer (cm) | Ø 40-50cm |
| Výška | 30-59 cm |
| Priemer | Ø 30-59 cm |
| Vrátane vložky | Nie |
| Otvor kvetináča | Ø37 |
| Kapacita v litroch | 57 |
| Vodotesný | Áno |
FAQ (1)
Otázky zákazníkov
Doručujeme tovar do väčšiny európskych krajín. Upozorňujeme, že momentálne neprijímame objednávky na Maltu, do Spojeného kráľovstva, Švajčiarska, na Cyprus a do Nórska, pokiaľ zákazník nesúhlasí s úhradou všetkých nákladov na doručenie. Ak si želáte...

