The information below is required for social login
Zaloguj się
Zarejestrowani klienci
Stwórz nowe konto
Zapomniane hasło

Sklep
Palermo - Pot Green (⌀19 ↕17)
- Kod produktu
- 6TS171727
- Zmniejsza odpady, wykonany w 100% z materiałów z recyklingu
- Odporny na mróz, bez problemu poza sezonem
W magazynie
(8szt.)
W ciągu 10 dni roboczych
- %Kup 2 za 30,80 zł za sztukę i zaoszczędź 5%
Dlaczego warto wybrać rośliny sztuczne Green4Ever?
- Szeroki wybór roślin i drzew sztucznych
- Wyłącznie produkty wysokiej jakości o naturalnym wyglądzie
- Produkty dostępne do natychmiastowego zamówienia
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Więcej informacji
| Kod produktu | 6TS171727 |
|---|---|
| Ilość na palecie | 1000 |
| Waga (kg) | 0.610000 |
| Series | Palermo |
| Struktura | Smooth |
| Materiał recyklingowy | yes |
| Ręcznie robione | no |
| Średnica (cm) | 19 cm |
| Wysokości | 10-20cm |
| Średnica | Ø 0-20cm |
| Otwór doniczki | 18 cm |
| W zestawie koła | no |
| Z otworem drenażowym | yes |
| Z oświetleniem | no |
| Podwyższona podstawa | no |
| Odporny na zarysowania i pęknięcia | no |
| Lokalizacja | Outdoor |
| Odporny na mróz | yes |
| Wodoodporność | Nie |
| Documentation 1 | View catalogue |
| Documentation 2 | View catalogue |
FAQ
Pytania klientów
Brak pytań

