The information below is required for social login
Zaloguj się
Zarejestrowani klienci
Stwórz nowe konto
Zapomniane hasło

Sklep
Essential Wally - Hanging S Glossy White (⌀40 ↕9)
- Kod produktu
- 6FSTWHW02
- Unikalny wygląd, każdy doniczkę ręcznie wykonana
- Odporny na mróz, bez problemu poza sezonem
- Odpowiedni do użytku na zewnątrz przez cały rok
W magazynie
(4szt.)
W ciągu 10 dni roboczych
- %Kup 2 za 360,10 zł za sztukę i zaoszczędź 5%
Dlaczego warto wybrać rośliny sztuczne Green4Ever?
- Szeroki wybór roślin i drzew sztucznych
- Wyłącznie produkty wysokiej jakości o naturalnym wyglądzie
- Produkty dostępne do natychmiastowego zamówienia
- Gwarancja zwrotu pieniędzy
Więcej informacji
| Kod produktu | 6FSTWHW02 |
|---|---|
| Ilość na palecie | 120 |
| Waga (kg) | 5.000000 |
| Series | Essential Wally |
| Struktura | Smooth |
| Materiał recyklingowy | no |
| Ręcznie robione | yes |
| Średnica (cm) | 40 cm |
| Wysokości | 0-10cm |
| Średnica | Ø 30-40cm |
| Otwór doniczki | 38 cm |
| W zestawie koła | no |
| Z otworem drenażowym | no |
| Z oświetleniem | no |
| Podwyższona podstawa | no |
| Odporny na zarysowania i pęknięcia | no |
| Lokalizacja | Indoor, Outdoor |
| Odporny na mróz | yes |
| Wodoodporność | Nie |
| Documentation 1 | View catalogue |
FAQ
Pytania klientów
Brak pytań

